KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7574387
nr 757 4387
omkring 1800, Herrporträtt, 65 x 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:25:19
1.500 kr